Polskie Mistrzostwa Dyskowców Poznań 2017

Polskie Mistrzostwa Dyskowców Poznań 2017

Polskie Mistrzostwa Dyskowców, które odbyły się w Poznaniu w dniach 6 – 8 października 2017 roku, podczas Targów Zoologicznych Aqua Zoo,
to niewątpliwie największa impreza akwarystyczna w naszym kraju.

Spośród kilkuset zgłoszeń została wyłoniona ścisła grupa hodowców, mająca możliwość wystawienia 118 ryb. Mistrzostwa dyskowców, z edycji na edycję, cieszą się coraz większym zainteresowaniem osób nie tylko z Polski ale także z zagranicy. Hodowcy z Białorusi, Irlandii, Szkocji, Anglii, Holandii, Słowacji czy Indonezji pokazali swoje najlepsze okazy.  Międzynarodowy charakter tej imprezy świadczy nie tylko o renomie mistrzostw dyskowców organizowanych przez Polski Klub Miłośników Dyskowców (PKMD), ale także o możliwościach marketingowych, jakie się rodzą dla firm z sektora zoologicznego.

Duża liczba odwiedzających świadczyła nie tylko o chęci spędzenia wolnego czasu. Liczne pytania, wymiana zdań i obserwacji pomiędzy zwiedzającymi a hodowcami to nie tylko miłe pogawędki, lecz, przede wszystkim, budowanie wiedzy o hodowli i produktach.  Padały pytania: jak hodować, czym karmić, leczyć, jaką filtrację wody zastosować, jak duże powinno być akwarium i wiele innych. Dzieci, które doskonale rozpoznają dane gatunki ryb czy nawet odmiany barwne dyskowców, żony, które wcale nie ustępują wiedzą swym małżonkom –  to wszystko świadczy o tym, jak duże znaczenia ma wiedza. Bezpośredni kontakt z hodowcami i producentami jest nieocenioną wartością dodaną do tego typu imprez. Sprzedaż produktów przez budowanie wiedzy, w bezpośrednim kontakcie z klientem, jest najlepszą formą promocji i znacznie skuteczniejszą formą kontaktu z klientem niż reklama w gazecie.

Życzymy wielu sukcesów PKMD oraz dalszej determinacji w organizacji tak dużych i wspaniałych imprez akwarystycznych, które są nie tylko motorem w rozwoju wiedzy akwarystycznej, ale także szansą dla branży na większą sprzedaż przez  budowanie świadomości o produktach. Zapraszamy do obejrzenia relacji video z oraz zapoznania się z wynikami 6 Mistrzostw Polski Dyskowców.

 

POLECANE DLA CIEBIE