Polskie Mistrzostwa Dyskowców Poznań 2017
Odsłon: 5605

Polskie Mistrzostwa Dyskowców Poznań 2017

Polskie Mistrzostwa Dyskowców, które odbyły się w Poznaniu w dniach 6 – 8 października 2017 roku podczas Targów Zoologicznych Aqua Zoo
to niewątpliwie największa impreza akwarystyczna w naszym kraju.

Spośród kilkuset zgłoszeń została wyłoniona ścisła grupa hodowców mająca możliwość wystawienia sto osiemnaście ryb. Mistrzostwa dyskowców z edycji na edycję cieszą się coraz większym zainteresowaniem osób nie tylko z Polski ale także z zagranicy. Hodowcy z Białorusi, Irlandii, Szkocji, Anglii, Holandii, Słowacji czy Indonezji pokazali swoje najlepsze okazy.  Międzynarodowy charakter tej imprezy świadczy nie tylko o renomie mistrzostw dyskowców organizowanych przez Polski Klub Miłośników Dyskowców (PKMD) , ale także o możliwościach marketingowych jakie się rodzą dla firm z sektora zoologicznego.

Duża ilość odwiedzających świadczyła nie tylko o chęci spędzenia wolnego czasu. Liczne pytania, wymiana zdań i obserwacji pomiędzy zwiedzającymi a hodowcami to nie tylko miłe pogawędki lecz przede wszystkim budowanie wiedzy o hodowli i produktach. Jak hodować, czym karmić, leczyć jaką filtrację wody zastosować jak duże akwarium i wiele innych pytań nie tylko padających ze męskiej strony zwiedzających. Dzieci, które doskonale rozpoznają dane gatunki ryb czy nawet odmiany barwne dyskowców. Żony, które wcale nie ustępują wiedzą swym małżonkom. To wszystko świadczy o tym jak wiedza ma duże znaczenie a bezpośredni kontakt z hodowcami i producentami jest nieocenioną wartością dodaną do tego typu imprez. Sprzedaż produktów przez budowanie wiedzy w bezpośrednim kontakcie z klientem jest najlepszą formą promocji i znacznie skuteczniejszą formą kontaktu z klientem niż reklama w gazecie.

Życzymy wielu sukcesów PKMD oraz dalszej determinacji w organizacji tak dużych i wspaniałych imprez akwarystycznych, które są nie tylko motorem w rozwoju wiedzy akwarystycznej ale także szansą dla branży na większą sprzedaż przez  budowanie świadomości o produktach. Zapraszamy do obejrzenia relacji video z oraz zapoznania się z wynikami 6 Mistrzostw Polski Dyskowców.

 

1

ARCHIWA

2

TAGI