Targi zoologiczne Warsaw Animals Days 2017

Targi zoologiczne Warsaw Animals Days 2017

W dniach 7-9 kwietnia, w podwarszawskim Nadarzynie odbyły się Targi Zoologiczne poświęcone przeglądowi rynku usług i produktów dla zwierząt, uzupełnione serią spotkań edukacyjnych mówiących, jak zadbać o swojego pupila – słowem wszystko dla zwierząt i o zwierzętach w jednym miejscu.

karmy dla psa empire i lincoln targi zoologiczne
karmy hobby first targi zoologiczne warsaw animals days
smycze dla psa idealeash
meble i akcesoria dla kotów

Wśród wystawców z ugruntowaną pozycją na rynku zoologicznym, pojawiło się kilka nowych marek. Dwie z nich szczególnie zwróciły naszą uwagę. Wszystko za sprawą ciekawej oferty produktowej. Produkty Empire, Lincoln (karmy dla psów i kotów) z segmentu karm Ultra Premium, wyróżniała przejrzysta forma graficzna opakowań oraz jasne i czytelne umieszczenie wszystkich informacji o produkcie. Ponadto odwiedzający stoiska tych marek mogli otrzymać darmowe próbki, co było dużym plusem. Znajomość produktów oraz duże zaangażowanie przedstawicieli obu firm to coś, co nie często obserwujemy podczas bezpośrednich kontaktów. Właściwe podejście do biznesu, jasno podzielone kompetencje, przejrzysta polityka cenowa, to dobry prognostyk na przyszłość dla marek i ich produktów.

Firma Azan z Radomia, tym razem, pokazała nowa markę Hobby First. To karmy przeznaczone nie tylko dla naszych domowych pupili, ale także dla pozostałych zwierząt takich jak: drób, ptaki ozdobne, ptaki wodne, owce, kozy, jelenie, lamy oraz dla innych małych przeżuwaczy, trzymanych w przydomowych gospodarstwach. Coraz częściej na przydomowych ogródkach i stawach można spotkać drobny inwentarz, który jest ozdobą domowego obejścia. Oferta firmy Azan to ciekawa propozycja na rynku zoologicznym. To dodatkowa możliwość na intensyfikację dochodów dla sklepów stacjonarnych, szczególnie w takich rejonach kraju, gdzie ludzie trzymają zwierzęta w celach ozdobnych.

Ciekawą propozycją, która pojawiła się na targach były smycze polskiego pomysłu. Idealeash to wielofunkcyjna smycz dla psa, wyposażona w opatentowany system Bite Stop. System, który podczas spacerów czy biegania z psem, nie tylko amortyzuje szarpnięcia, ale również chroni smycz przed jej przegryzieniem. To dobrze, że coraz częściej produkty  „made in Poland” wyróżnia wysoka jakość. To nadal niecodzienne zjawisko na polskim rynku zoologicznym.

Cosy and Dozy to propozycja produktów kategorii Premium, przeznaczonych dla komfortu i wygody naszych ulubieńców. Legowiska, kanapy dla psów i kotów wykonane z wysokiej jakości surowców, zadowolą najbardziej wybredne gusta. Meble przeznaczone dla naszych czworonogów to częsty element wyposażenia naszych wnętrz. Venge Art to estetycznie i  starannie wykonane meble dla najbardziej wymagającego klienta. Firma pokazała szereg produktów: od szafek po komody, które świetnie odnajdą się w każdym domu czy mieszkaniu Zostały  zaprojektowane w taki sposób, by uwzględniały kocie potrzeby i cieszyły oko ich opiekunów.

Targi Warsaw Animals Days to także wystawy psów i kotów, pokazy groomerskie czy też pokazy aranżacji zbiorników akwarystycznych. To szczególna atrakcja dla dzieci, które podczas trwania targów mogły zobaczyć wielbłądy i inne egzotyczne zwierzęta oraz uczestniczyć w różnego rodzaju quizach i zabawach. Magnesem, który przyciągał całe rodziny odwiedzających, była możliwość osobistego spotkania z małą podróżniczką Nelą, autorką bestsellerowych książek, a także audycji radiowych i telewizyjnych dla dzieci i młodzieży.

Liczba osób, jaka przewinęła się przez hale targowe i stoiska wystawiennicze podczas Warsaw Animals Days, może świadczyć iż imprezy tego typu są chętnie odwiedzane i nadal cieszą się dużym powodzeniem. To właściwe miejsce aby spotkać się z potencjalnymi klientami, przedstawiając im swoją ofertę produktową. Na pewno nie jest to miejsce gdzie podpisywane są „wielkie kontrakty”, jednak propagowanie wiedzy o kierunkach, w jakim podąża dynamicznie rozwijający się rynek to misja i obowiązek wszystkich podmiotów działających zoologicznym rynku.

POLECANE DLA CIEBIE