Strzyżenie pudla- przygotowanie pudla do wystawy i konkursu groomerskiego. Szkolenie groomerskie [video]

Strzyżenie pudla- przygotowanie pudla do wystawy i konkursu groomerskiego. Szkolenie groomerskie [video]

Strzyżenie pudla według standardów obowiązujących na wystawach psów oraz konkursach groomerskich. Między tymi standardami występują znaczne różnice o których warto wiedzieć przed przygotowaniem psa na dany konkurs!

Prowadząca: Corinna Verschuren – jeden z najlepszych i najbardziej utytułowanych groomerów w Belgii !

Rozpoczęła pracę groomera w 1996 roku, otwierając własny salon. Bardzo szybko jej praca stała się jej prawdziwą pasją. Początkowo szukała spełnienia w wystawach jako włascicielka 3 wspaniałych pudli. Każdy z nich osiągnął tytuł Championa Belgii. Wkrótce zaczęła także brać udział w konkursach groomingu, gdzie niemal za każdym razem zdobywała nagrody i lokaty.

Już w 1998 roku wywalczyła tytuł Championa Belgii w klasie dla początkujących groomerów. W 2002 roku była już pełnowartościowym i dumnym Championem Belgii i Beneluxu. W 2005 zdobyła Best In Show na konkursie Certo Grooming w Holandii, Best In Show w Barcelonie i tytuł Międzynarodowego Championa, a w roku 2007 Best in Show w konkursie Golden Groomer w Belgii.

Wspólnie z belgiską drużyną, której jest założycielką zajęła 6 miejsce na konkursie w Mediolanie. W 2007 roku, wspólnie z Kitty Ponnet i Peggy Thienpondt dała początek BGA (Belgian Grooming Association). W ramach tej organizacji Corinna stworzyła Groomers@work, który ma na celu systematyczne organizowanie szkoleń i warsztatow dla czlonków narodowej drużyny Belgii oraz chętnych członków Stowarzyszenia.

Jako jeden z najlepszych i najbardziej utytułowanych groomerów w kraju, Corinna pisuje regularnie artykuły do belgijskiego mięsiecznika poświęconemu psom. Jej artukuły, to fachowe porady dotyczące zagadnień pielęgnacji włosa rasy, która jest „gwiazdą” danego numeru. Od roku 2005 Corinna jest krajowym i międzynarodowym sędzią groomingu.

  • Szkolenie obejmuje ponad dwie i pół godziny materiału wideo. na, którym są prezentowane techniki pracy groomera oraz sposoby strzyżenia i modelowania psa rasy pudel.
  • Prezentacja technik pracy groomera.
  • Strzyżenie i modelowanie psa rasy pudel.
  • Omówienie różnic pomiędzy fryzurą wystawową a konkursową.
  • Tłumaczenie: język polski.

Chcesz mieć dostęp do całego filmu szkoleniowego? Wykup dostęp! Film znajdziesz na swoim koncie ! Oglądaj bez ograniczeń!

POLECANE DLA CIEBIE