Master Grooming Show - nowości produktowe dla groomerów.
Odsłon: 1349

Master Grooming Show – nowości produktowe dla groomerów.

Master Grooming Show 2018 to nie tylko zmagania zawodników, to także możliwość zapoznania się z nowościami produktowymi firm zoologicznych. Mistrzostwa w strzyżeniu psów to doskonała okazja spotkania się ze specjalistami sztuki groomingu i firmami prezentującymi produkty groomerskie.

Groomerzy w znacznej mierze to hodowcy i właściciele zwierząt. Stanowią ważny element w branży zoologicznej i nie można przechodzić obok tego faktu obojętnie. To nie tylko źródło wiedzy mogące pomóc w tworzeniu nowych produktów, ale jest to duży rynek zbytu produktów dla wielu firm.

Na Master Grooming Show , swoje nowości produktowe zaprezentowały firmy: Lincoln Ultra Premium, producent wysokiej jakości karm dla psów i kotów. Firma Lincoln otrzymała za jeden ze swoich produktów wyronienie, karma dla psów Lincoln Ultra Premium – królik z ziemniakami. To nie jedyne wyróżnienie jakie trafiło w ręce firm podczas tegorocznych mistrzostw. Firma Germapol , która od wielu lat wspiera Polskie Stowarzyszenie Groomerów w organizacji Międzynarodowych Mistrzostw w Strzyżeniu Psów zaprezentowała szeroką ofertę produktów przeznaczonych dla groomerów. Wielki powrót ze swoja ofertą produktową po kilku latach nieobecności odnotowała firma AESCULAP , producent maszynek do strzyżenia.

Jak przystało na imprezę groomerska wśród wystawców pojawiły się także firmy prowadzące sprzedaż i produkcję szamponów oraz odżywek dla psów.  Canisfera czyli kosmetyki marki Chareme, nowość nie tylko w Polsce oraz dwóch producentów krajowych, firma Selecta HTC i Dr. Lucy z nową linią kosmetyków.
Podczas tegorocznej imprezy można było obserwować zmagania ponad 120 zawodników nie tylko podczas trwania imprezy ale także w internecie. Nowością od Pet biznes było przygotowanie transmisji online. Przez dwa dni trwania mistrzostw, zmagania zawodników obserwowało prawie ponad 1,5 tys. osób. Transmisja telewizyjna do internetu to nowa i najszybsza forma dotarcia z informacją do grup zainteresowanych określoną tematyką. To także jeszcze jeden sposób promocji dla firm, który nie funkcjonował w branży zoologicznej.

Już za rok 10 -ty jubileuszowy Master Grooming Show na, który w mieniu prezes Polskiego Stowarzyszenia Groomerów Pani Mileny Zygadło serdecznie zapraszamy.

1

ARCHIWA

2

TAGI