Master Grooming Show – nowości produktowe dla groomerów.

Master Grooming Show – nowości produktowe dla groomerów.

Master Grooming Show 2018 to nie tylko zmagania zawodników, to także możliwość zapoznania się z nowościami produktowymi firm zoologicznych. Mistrzostwa w strzyżeniu psów to doskonała okazja do spotkania ze specjalistami sztuki groomingu i firmami prezentującymi produkty groomerskie.

Groomerzy w znacznej mierze to hodowcy i właściciele zwierząt. Stanowią ważny element w branży zoologicznej i nie można przechodzić obok tego faktu obojętnie. To nie tylko źródło wiedzy mogące pomóc w tworzeniu nowych produktów, ale także duży rynek zbytu produktów dla wielu firm.

Na Master Grooming Show, swoje nowości produktowe zaprezentowała firma Lincoln Ultra Premium, producent wysokiej jakości karm dla psów i kotów. Firma Lincoln otrzymała wyróżnienie za jeden ze swoich produktów – Lincoln Ultra Premium – królik z ziemniakami.  To nie jedyne wyróżnienie, które trafiło w ręce firm podczas tegorocznych mistrzostw. Firma Germapol, która od wielu lat wspiera Polskie Stowarzyszenie Groomerów w organizacji Międzynarodowych Mistrzostw w Strzyżeniu Psów, zaprezentowała szeroką ofertę produktów przeznaczonych dla groomerów. Wielki powrót ze swoja ofertą produktową, po kilku latach nieobecności, odnotowała firma AESCULAP, producent maszynek do strzyżenia.

Jak przystało na imprezę groomerska wśród wystawców pojawiły się także firmy prowadzące sprzedaż i produkcję szamponów oraz odżywek dla psów.  Były to: Canisfera czyli kosmetyki marki Chareme, nowość nie tylko w Polsce oraz dwóch producentów krajowych, firma Selecta HTC i Dr. Lucy z nową linią kosmetyków.
Podczas tegorocznej imprezy można było obserwować zmagania ponad 120 zawodników nie tylko podczas trwania imprezy ale także w internecie. Nowością od Pet Biznes było przygotowanie transmisji online. Przez dwa dni trwania mistrzostw, zmagania zawodników obserwowało prawie ponad 1,5 tys. osób. Transmisja telewizyjna do internetu to nowa i najszybsza forma dotarcia z informacją do grup zainteresowanych określoną tematyką. To także jeszcze jeden sposób promocji dla firm, który nie funkcjonował w branży zoologicznej.

Już za rok 10 -ty jubileuszowy Master Grooming Show, na który, w imieniu prezes Polskiego Stowarzyszenia Groomerów Pani Mileny Zygadło, serdecznie zapraszamy.

POLECANE DLA CIEBIE