Ubezpiecz swojego psa i śpij spokojnie!

Ubezpiecz swojego psa i śpij spokojnie!

Ubezpiecz swojego psa już dziś, a zapobiegniesz problemom w przyszłości. W dzisiejszych czasach ubezpieczamy niemalże wszystko co nas otacza. Od siebie samych, poprzez samochody i nasze domy, a kończąc na ubezpieczeniach telewizorów czy sprzętu AGD. Tym bardziej powinniśmy rozważyć ubezpieczenie naszego pupila. W końcu on jest cenniejszy niż niejeden sprzęt w naszym domu. Pies to członek naszej rodziny, o którego musimy dbać.

Dlaczego warto ubezpieczyć psa?

Nasze psy, tak jak i my, ulegają wypadkom, chorują, starzeją się i umierają. Warto zawczasu przewidzieć to i zabezpieczyć się przed kosztami, które mogą pojawić się w takich sytuacjach. Posiadanie odpowiedniego ubezpieczenia dla psa oznacza, że możesz spać spokojnie, wiedząc, że w razie potrzeby będziesz mógł pokryć rachunki za weterynarza i zapewnisz swojemu pupilowi opiekę, której on będzie potrzebował, gdy zachoruje.

Co obejmuje ubezpieczenie psa?

Ubezpieczyciel pokryje koszty leczenia psa, które powstały na skutek nieszczęśliwego wypadku lub choroby naszego pupila na terytorium Polski. Sumy nie są małe, od 5 000 do 50 000 złotych rocznie.

Ubezpieczenie to obejmuje również odpowiedzialność cywilną właściciela psa za szkody przez niego wyrządzone. Ochroną objęte są nie tylko osoby, które mieszkają z ubezpieczonym czworonogiem, ale również te, którym powierzysz opiekę nad swoim psem.

Jeśli twój pies poniesie śmierć na skutek nieszczęśliwego wypadku lub z powodu choroby wtedy właścicielowi należy się zadośćuczynienie za stratę przyjaciela. Warunek jest jeden- śmierć musi nastąpić na terenie Polski.

Jaki pies może być ubezpieczony?

Każdy! Od rasowego, poprzez takiego w typie rasy, a kończąc na mieszańcach, powyżej 8 tygodnia życia.

Koszty leczenia psa

Ubezpiecz psa, a zaoszczędzisz na kosztach jego leczenia. Ubezpieczyciel gwarantuje ci pokrycie kosztów:

  • leczenia psa w wyniku choroby,
  • leczenie psa w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
  • eutanazji psa,
  • kremacji zbiorowej psa.

Ubezpieczyciel oferuje trzy roczne warianty: 5 000, 20 000 i 50 000 zł.

OC właściciela psa

W przypadku odpowiedzialności cywilnej ubezpieczenie obejmuje wszystkie szkody wyrządzone przez twojego czworonoga na terytorium Europy. Nawet te, które są wyrządzone na skutek rażącego zaniedbania, jak na przykład: pogryzienie osoby trzeciej przez psa bez smyczy czy kagańca.

Śmierć pupila

Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje zadośćuczynienie za śmierć czworonoga na skutek nieszczęśliwego wypadku czy choroby, do której doszło na terenie Polski. Ubezpieczyciel oferuje kwoty, w zależności od wariantu, na który się zdecydujemy: 1 000, 1 500 oraz 3 000 zł.

Ubezpieczenie w liczbach

Polisę zawiera się na rok. Ubezpieczyciel oferuje składki miesięczne:

  • 45 zł/miesięcznie za małego psa rasowego w wieku 1 roku,
  • 93 zł/miesięcznie za dużego psa rasowego w wieku 1 roku,
  • 74 zł/miesięcznie za psa mieszańca w wieku 1 roku.

Aby uzyskać więcej informacji koniecznie skonsultuj się z naszym ulubionym agentem ubezpieczeniowym z długoletnim doświadczeniem- Bożeną Smólską pod numerem telefonu: +48 601 307 344 albo korzystając z adresu mailowego: bozena.smolska@sprzedazgenerali.pl

Możesz również ubezpieczyć psa na stronie internetowej: https://bezpieczny.pl/ubezpieczenie-psa wpisując imię czworonoga, swój numer telefonu i kod agenta: 27135, który upoważnia was do zniżki 10% przy płatności miesięcznej i 20% przy płatności rocznej.

Nie trać ani minuty i już teraz ubezpiecz swojego psa!

 

 

POLECANE DLA CIEBIE