Pokarm dla dyskowców zwiększający intensywność koloru

Pokarm dla dyskowców zwiększający intensywność koloru

Zdrowie i dobra kondycja oraz intensywność koloru u dyskowców to, przede wszystkim, odpowiednie żywienie. Pokarm dla dyskowców DiscusFood Beef Heart Granulat zapewnia w bardzo szybkim czasie uzyskanie u dyskowców intensywnego czerwonego i niebieskiego koloru.

Zalety sprzedażowe i użytkowe produktu

Pokarm ten jest dedykowany dla hodowlanych dyskowców. Miękka struktura granulek umożliwia ich zgniecenie i podanie osobnikom młodocianym. Dzięki delikatnej fakturze pokarm dla dyskowców jest chętnie pobierany już przy pierwszym podaniu. Dyskowce doskonale go akceptują. DiscusFood Beef Heart Granulat zawiera około 12% dodatku serca wołowego. Dzięki odpowiedniemu procesowi produkcji jest ono lepiej trawione i przyswajane przez ryby niż w postaci surowej lub mrożonej. Serce wołowe używane w DiscusFood Beef Heart Granulat jest najwyższej jakości. Dodatkowo jest specjalnie selekcjonowane i w pokarmie nie używa się ani tłuszczu ani tkanki łącznej. Duża zawartość białka gwarantuje szybki wzrost, a odpowiednia zawartość substancji balastowych gwarantuje szybkie trawienie pokarmu i brak zaparć. Duża zawartość dodatków witaminowych oraz mikroelementów powoduje, że DiscusFood Beef Heart Granulat świetnie nadaje się do poprawienia ogólnej kondycji zdrowotnej oraz odporności ryb. Wysoka zawartość astaksantyny (280mg/80g) zapewnia w krótkim czasie mocne nasycenie czerwonego i niebieskiego ubarwienia paletek. DiscusFood Beef Heart Granulat dostępny jest w dwóch wielkościach- M i XL. Pokarm nie wymaga uprzedniego namaczania, granulki nie zwiększają swojej objętości pod wpływem wody. Pokarm nie brudzi wody ani nie tworzy zawiesiny unoszącej się w toni. Ważny argument sprzedażowy to fakt iż pokarm wystarcza na znacznie dłużej niż standardowy pokarm o tej samej objętości.

Dane produktu

Numer artykułu:  20068,20682
Produkt dla: Ryby akwariowe, dyskowce.
Pojemność: 175 ml/80 gram
Opakowanie zbiorcze: brak

Marketing

Firma Discus Food uczestniczy w targach oraz  imprezach związanych z akwarystyką oraz prowadzi działania w internecie, mające na celu wsparcie produktu w sprzedaży detalicznej. Firma oferuje specjalny program marketingowy skierowany do właścicieli sklepów zoologicznych. Dystrybutor marki DiscusFood  w Polsce zapewnia wsparcie szkoleniowe i reklamowe nowym i już istniejącym dystrybutorom. DiscusFood nie prowadzi sprzedaży detalicznej. Sprzedaż detaliczna prowadzona jest wyłącznie prze przedstawicieli firmy na terenie całego kraju.
pokarm dla dyskowców discusfood

POLECANE DLA CIEBIE