Biały Torf – od DISCUSFOOD

Biały Torf – od DISCUSFOOD

Wskazówka:
Proponując klientowi zakup białego torfu, w szczególności przy zakładaniu nowego zbiornika, zyskujesz nie tylko zadowolenie klienta z akwarium pozbawionego glonów, ale także lojalność nabywcy, który będzie odwiedzał twój sklep chętniej, kupując inne produkty dla swoich ryb.

biały torf-discusfoodCzęstym pytaniem, z którym spotyka się każdy sprzedawca w sklepie z akwarystyką jest: w jaki sposób poradzić sobie z glonami. Przeważnie pytanie pada w takim momencie, w którym stadium rozwoju glonów jest na takim poziomie, iż ciężko jest z nimi walczyć. Przywołując znaną maksymę, iż lepiej zapobiegać niż leczyć, chcemy zwrócić uwagę na produkt niemieckiej firmy DISCUSFOOD, który, naszym zdaniem, powinien znaleźć się w ofercie sklepu zoologicznego z akwarystyką.
Biały torf, bo o nim tu mowa, to frakcyjne okruchy torfu białego specjalnie suszonego, który ma właściwości polepszania jakości wody. Jest on w 100 % naturalny, pozyskiwany z nieskażonych terenów i poddawany specjalnej obróbce bez zużycia preparatów chemicznych. Możemy stosować go zarówno w filtrach zewnętrznych jak i wewnętrznych ( tylko takie, które posiadają koszyczki na media filtracyjne). Zastosowanie profilaktyczne białego torfu powoduje redukcję alg oraz obniża PH wody, ma pozytywny wpływ na ryby i krewetki.
Jego właściwości powodują poprawienie jakości wody i zmniejszenie ryzyko powstawania glonów. Biały torf nie uwalnia do wody garbników, które, w przypadku zwykłego, torfu barwią wodę. Ta cecha sprawia iż woda jest klarowna od samego początku stosowania białego torfu.
Produkt do nabycia u polskiego dystrybutora DISCUSFOOD.
www.discusfood.pl

POLECANE DLA CIEBIE