Szampon hipoalergiczny dla psa do jedwabistej sierści z ekstraktami roślinnymi.

Szampon hipoalergiczny dla psa do jedwabistej sierści z ekstraktami roślinnymi.

Szampon hipoalergiczny dla psa do jedwabistej sierści z ekstraktami roślinnymi. Szampon z przeznaczeniem dla Yorka, Maltańczyka …

Zalety sprzedażowe i użytkowe produktu

Transparentna butelka, pozwalająca ocenić ilość zużytego szamponu i zaplanowanie kupna nowego.
– Wąska i poręczna butelka ułatwiająca trzymanie produktu jedną ręką podczas kąpieli.
Wygodny korek (disc top) usprawnia zamykanie i otwieranie butelki przy użyciu jednego ruchu kciuka. Mechanizm zapobiega przypadkowemu wylaniu szamponu.
– Produkty Herba Supreme charakteryzują się estetyczną, posrebrzaną etykietą, która doskonale prezentuje na półce w sklepie i wśród kosmetyków w łazience użytkownika.
– Bogata i pro-zdrowotna receptura szamponu stanowi jego największą zaletę. Preparat nie zawiera parabenów (konserwantów), barwników i substancji zapachowych mogących podrażniać skórę psa. Szampon  nie wytwarza nadmiernej piany, dzięki czemu spłukuje się szybko i dokładnie. Preparat oczyszcza szatę psa z zabrudzeń i usuwa nieprzyjemną woń. Sierść po kąpieli jest lśniąca i miękka w dotyku, a także nie ulega puszeniu. Uzyskany efekt utrzymuje się znacznie dłużej na sierści psa, niż przy zastosowaniu standardowych szamponów. W przypadku psów o szacie białej można zaobserwować rozjaśnienie sierści bez potrzeby stosowania specjalistycznych, inwazyjnych szamponów do sierści białej. Delikatna baza myjąca oraz brak sztucznych dodatków zapachowych wpływa na poczucie komfortu zwierząt podczas pielęgnacji, które dotychczas odczuwały stres związany z kąpielą.

Dane produktu

Numer artykułu: SE-7239
Produkt dla: Pies
Pojemność: 250 ml
Opakowanie zbiorcze: 12 szt.

Przeznaczenie i wskazania

Szampon hipoalergiczny dla psa z ekstraktami roślinnymi dla psa o jedwabistej lub długiej sierści ze skłonnością do alergii. Delikatna baza myjąca (bez SLS) nie narusza naturalnej warstwy lipidowej skóry. Naturalne ziołowe ekstrakty odżywiają i pielęgnują wrażliwą skórę i okrywę włosową przywracając jej miękkość i blask. Nagietek łagodzi podrażnienia, skrzyp polny wzmacnia i odżywia cebulki włosów, aloes uelastycznia i nabłyszcza. Dzięki wyjątkowo łagodnej formule może być stosowany u zwierząt od trzeciego miesiąca życia.

Marketing

Firma Selecta HTC zaplanowała szereg działań promocyjnych wpierających sprzedaż i rozpoznawalność produktu wśród konsumentów. Wysoka jakość produktu jest gwarantem zadowoleni klienta. Jeden z produktów z linii SUPREME podczas VIII MASTER GROOMING SHOW otrzymał wyróżnienie.

POLECANE DLA CIEBIE