Rynek zoologiczny okiem kamery

Rynek zoologiczny okiem kamery

Telewizja internetowa Pet Biznes Tv to nowa forma komunikacji branżowej. Dzięki temu medium pragniemy wspierać i kształtować rynek zoologiczny.

 

rynek zoologiczny

Zapraszamy do współpracy producentów i dystrybutorów oraz firmy świadczące usługi dla zoo branży.

 

Cykl szkoleń produktowych (wideo informatory) to najlepsza forma do przedstawienia swojej oferty oraz zapoznania całej branży z produktem. Dzięki Pet Biznes TV dotrzesz ze swoim produktem do tysięcy osób działających w obrębie branży zoologicznej: producentów, właścicieli sklepów, hurtowni i lecznic weterynaryjnych. Pet Biznes TV to kanał edukacyjny dla pracowników sklepów zoologicznych, lekarzy weterynarii oraz osób zawodowo działających w zoo branży.

Szkolenia produktowe.

Wideo informatory produktowe online (szkolenia produktowe) to najszybsze i najlepsze narzędzie informacyjne w obrębie rynku zoologicznego. Za ich pośrednictwem, w krótkim czasie, zapoznasz sprzedawców, lekarzy weterynarii ze swoim produktem.  Przekazane informacje pozwolą skutecznie eksponować i sprzedawać produkt zarówno w sklepie jak i lecznicy weterynaryjnej.
Rynek zoologiczny z roku na rok zwiększa swoje tempo rozwoju. Pojawiają się nowe produkty, które bez skutecznej promocji nie mogą szybko i na stałe zaistnieć w zoo branży. Dzięki naszemu kanałowi oraz zintegrowanej platformie marketingowej dotrzesz szybciej ze swoim produktem do sklepów zoologicznych czy lecznic weterynaryjnych. Pet Biznes Tv to nie tylko kanał na YouTube !
Jeżeli jesteś zainteresowany nagraniem wideo informacji (szkolenia produktowego) i jego emisją, skontaktuj się z nami.

Organizujesz ciekawe wydarzenie powiązane z branżą zoologiczną, zaproś naszą ekipę. Zarejestrujemy je lub udostępnimy na żywo, zwiększając zasięg wydarzenia. Transmisja jest emitowana na urządzenia mobilne, komputery stacjonarne, przenośne  oraz na kanale edukacyjnym Pet Biznes TV.

 

Transmisje wideo na żywo z wydarzeń
Zgłoś propozycję.

POLECANE DLA CIEBIE