Zoo Branża okiem kamery

Zoo Branża okiem kamery

Telewizja internetowa Pet Biznes Tv to nowa forma komunikacji. Dzięki medium jakim jest film pragniemy wspierać i kształtować rynek zoologiczny. Zoo branża, cieszy się ciągłym wzrostem sprzedaży, jednak nie dotyczy to wszystkich produktów!

Zapraszamy do współpracy producentów i dystrybutorów produktów zoologicznych, groomerskich i weterynaryjnych a także firmy świadczące usługi dla zoo branży.

Cykl szkoleń produktowych (wideo informatory) to najlepsza forma do przedstawienia swojej oferty oraz zapoznania całej branży z produktem. Dzięki Pet Biznes TV dotrzesz ze swoim produktem do tysięcy osób. Działamy w obrębie branży zoologicznej: producentów, właścicieli sklepów, hurtowni i lecznic weterynaryjnych.

Pet Biznes TV to także kanał edukacyjny dla pracowników sklepów zoologicznych, lekarzy weterynarii oraz osób pracujących w zoo branży. Podnoszenie swoich kwalifikacji to wiedza dzięki, której zyskasz nowych klientów. Odpowiednio zareagujesz w sytuacjach związanych z obsługą „ciężkiego klienta” Dokonasz lepszych wyborów produktów.

branża zoologiczna

Zoo branża – szkolenia produktowe, transmisje na żywo.

Wideo informatory produktowe online (szkolenia produktowe) to najszybsze i najlepsze narzędzie informacyjne w obrębie rynku zoologicznego. Za ich pośrednictwem, w krótkim czasie, zapoznasz sprzedawców, lekarzy weterynarii ze swoim produktem.  Przekazane informacje pozwolą skutecznie eksponować i sprzedawać produkt zarówno w sklepie jak i lecznicy weterynaryjnej.
Zoo branża z roku na rok zwiększa swoje tempo rozwoju. Pojawiają się nowe firmy i produkty, które bez skutecznej promocji nie mogą szybko i na stałe zaistnieć na rynku zoologicznym. Pet Biznes Tv to nie tylko kanał na YouTube!

Okres pandemii przyniósł branży wiele zmian. Targi czy wystawy przeżywają lekką zapaść a klienci znacznie chętniej zaczęli sięgać do informacji w internecie.
Ciekawie zrealizowana prezentacja produktu w formie filmu buduje nie tylko świadomość marki. Przede wszystkim pozwala na łatwiejsze przekazanie informacji o walorach i jakości produktu.
Jeżeli jesteś zainteresowany nagraniem wideo informacji (szkolenia produktowego) i jego emisją, skontaktuj się z nami.

Jeżeli organizujesz ciekawe wydarzenie związane z zoo branżą lub weterynarią? Zaproś naszą ekipę. Nagramy lub udostępnimy je na żywo, zwiększając zasięg Twojego wydarzenia. Transmisje wideo na żywo z wydarzeń Zgłoś propozycję.

POLECANE DLA CIEBIE