Meble dla małych i dużych sklepów zoologicznych !

Meble dla małych i dużych sklepów zoologicznych !

Meble zoologiczne muszą być dostosowane do asortymentu jakim handlujesz. Marzysz o własnym sklepie z artykułami dla zwierząt? A może już jesteś jego właścicielem?

Każdego dnia korzystamy z przestrzeni handlowych, które są ciekawie urządzone co sprawia że chętnie do nich wracamy. Jednak wiele sklepów zoologicznych nie podążyła za zmianami, a ich wygląd pozostawia wiele do życzenia. Zmiana wyglądu przynosi za sobą nie tylko wizualne doznania. Przede wszystkim ma wpływ na większą liczbę klientów. Klient, który dobrze czuje się w sklepie spędza w nim znacznie więcej czasu. Dłuższy pobyt w sklepie to większa wiedza o ofercie handlowej co przekłada się na większe dochody.

Czy każde meble nadają się do sklepu zoologicznego?

Ogólnie panujące przekonanie na ten temat jest takie iż nie ma znoszenia jakie meble będą na wyposażeniu sklepu. Otóż jest to poważny błąd. Meble muszą nie tylko dobrze wyglądać! Meble przede wszystkim muszą być funkcjonalne i dopasowane do asortymentu. Wiedza o tym co się sprzedaje w sklepie, jakie rozmiary mają produkty i jak muszą być eksponowane by lepiej się sprzedawały sprawia że meble zoologiczne muszą być szyte na miarę!

Regały firmowe, okazja czy błąd?

Wiele firm z branży zoologicznej oferuje darmowe regały, co wiąże się z koniecznością zakupu określonej ilości towaru danej marki. Regały mają różne kolory i wymiary co w rezultacie sprawia że robi nam się bałagan. Z jednej strony nie wydajemy pieniędzy na regały ale z drugiej strony ograniczamy sobie możliwość ekspozycji większej ilości towaru. Bo jak ustawić na regale firmowym produkty konkurencyjnej firmy.
Kolejnym problemem z jakim się spotkamy to miejsce. Podesty regałów o różnych wielkościach zabierają przestrzeń w ciągach komunikacyjnych a także mogą stworzyć zagrożenie. Zatem stosowanie mebli z przypadku zabierze drogocenne miejsce, co ma szczególne znaczenie w sklepach o małej powierzchni.

Regał kontra regał, ile możesz stracić!

Nowy czy używany regał? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób szukających mebli. Używane meble są tańsze, choć różnice w cenie wcale nie muszą być takie jakie byśmy oczekiwali. Ryzykujemy tym że zmieścimy znacznie mniej towaru, choć na pierwszy rzut oka różnice między regałami są niezauważalne.
Istnieje także ryzyko iż nie bezie możliwości dokupienia dodatkowych półek czy takich samych regałów gdyż nie są już produkowane.
Decydując się na nowe meble masz możliwość dostosować je do potrzeb sklepu zoologicznego układając więcej produktów.

meble zoologiczne
meble zoologiczne

POLECANE DLA CIEBIE