Animal BOX, sklepy które sprzedają!

Animal BOX, sklepy które sprzedają!

Jeżeli jesteś właścicielem sklepu zoologicznego lub chciałbyś otworzyć sklep z artykułami zoologicznymi, koniecznie przeczytaj ten artykuł i poznaj AnimalBox.

animalbox meble zoologiczneCzym jest Animal Box

To platforma sprzedażowa dedykowana zarówno odbiorcy detalicznemu jak i lecznicom weterynaryjnym czy sklepom zoologicznym obecnym już na rynku konsumenckim. Animal Box to nie tylko zakup produktów na atrakcyjnych warunkach ale również forma franczyzy, którą adresujemy do wszystkich tych, którzy posiadają lub planują otwarcie własnego sklepu zoologicznego.
Sklepy Animal Box to możliwość korzystania z nowoczesnych rozwiązań logistycznych. Dostęp do nowych technologii pozwala na prowadzenie sprzedaży w sposób kontrolowany, zapewniając wysoką efektywność przy niskich kosztach utrzymania. To również szkolenia właścicieli i personelu sklepów z zakresu technik sprzedaży i wiedzy produktowej.
Platforma Animal Box stanowi integralną częścią sklepów Animal Box. Jednym z jej zadań jest edukacja z zakresu: procesów zakupowych, technik i skutecznych sposobów sprzedaży, wiedzy o produktach oraz zachowań interpersonalnych (komunikacji) w kontaktach z kupującymi. Wyszkolony personel to najważniejsze ogniwo tego biznesu.
Z założenia to Animal Box zdejmuje z franczyzobiorcy ciężar związany z zamówieniami, negocjowaniem cen
z dostawcami, obsługą techniczną sklepu, marketingiem, rozliczeniami i wieloma innymi kwestiami, które pochłaniają czas i generują dodatkowe koszty. Sklepy Animal Box to także kompleksowe rozwiązania wyposażenia sklepu zoologicznego. Animal Box oferuje modułowe regały oraz meble specjalistyczne.
W zależności od wielkości, wykończenia oraz wyposażenia punktu sprzedaży Animal Box jest w stanie zagospodarować każdą powierzchnię, co pozwalana na szybkie uruchomienie sklepu.
Samo otwarcie sklepu nie powinno zająć więcej niż kilka dni. Jednak proces przygotowania franczyzobiorcy do rozpoczęcia samodzielnej działalności wymaga czasu. Związane jest to z przeprowadzeniem podstawowych szkoleń, doradztwem oraz przygotowaniem zaplecza promocyjno-marketingowego, co pozwoli franczyzobiorcy na samodzielne prowadzenia sklepu.
Szkolenia prowadzone są za pośrednictwem platformy Animal Box, która towarzyszyć będzie franczyzobiorcy i jego pracownikom przez cały czas trwania umowy.

Jak zacząć współpracę z Animal Box?

Jeżeli już prowadzisz sklep zoologiczny, podaj nam jego adres, stronę www, jeżeli posiadasz.
Jeżeli chciałbyś założyć sklep zoologiczny wystarczy, iż podasz nam, gdzie będziesz chciał go otworzyć. Napisz kilka zdań na temat wiedzy z zakresu zoologii, jeżeli takową posiadasz.
Jeżeli chciałbyś prowadzić sprzedaż produktów zoologicznych w lecznicy weterynaryjnej napisz do nas. Podaj swój Nr PWZ .
Wyślij swoje zgłoszenie na email: sklep@animalbox.pl

 

meble zoologiczne

POLECANE DLA CIEBIE