Studio Pet Biznes na Pet Fair [video]
Odsłon: 467

Studio Pet Biznes na Pet Fair [video]

Pet Fair Łódź to targi na, których PetBiznes.pl zaprezentuje kilka nowości. Aplikacja targowa oraz transmisja video z naszego studia, to tylko część z tego co przygotowaliśmy dla Państwa.

 

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej i obejrzeć transmisję z targów, zachęcamy do subskrypcji naszego kanału.

Studio telewizyjne, które będzie znajdowało się w przestrzeni modelowego sklepu to duże przedsięwzięcie produkcyjne i logistyczne. Dwanaście kamer i ponad dwadzieścia osób bezpośrednio zaangażowanych w stworzenie trzydniowej relacji na żywo! To 1620 minut ciągłej relacji z tego co będzie się działo podczas targów Pet Fair. Wywiady ze studia, spotkania z producentami i dystrybutorami produktów zoologicznych.

Dla firm uczestniczących w targach zoologicznych przygotowaliśmy wiele możliwości do zaprezentowania swojego asortymentu :
– wywiady
– prezentacje produktowe
– filmy reklamowe
– spoty reklamowe (wielkie rabatowanie)

Naszym celem jest dotarcie do jak największej grupy osób a w szczególności do tych, którym odległość, termin lub inne obowiązki nie pozwolą na uczestnictwo w targach. Dzięki transmisji telewizyjnej będzie można zapoznać się z ofertą wystawców, zaś aplikacja ułatwi kontakt i u umożliwi skorzystanie z atrakcyjnych rabatów przeznaczonych dla właścicieli sklepów zoologicznych.

W naszej relacji na żywo znajdą się także  materiały wideo dedykowane właścicielom sklepów zoologicznych, salonów groomerskich, lecznic weterynaryjnych oraz innych przedstawicieli branży zoologicznej. Szkolenia dotyczące marketingu i sprzedaży, warsztaty grommerskie, pokazy, wykłady oraz prezentacje produktowe. Wszystko to będzie można zobaczyć przez trzy dni targowe.

 

To jeden z wielu materiałów przygotowanych na targi Pet Fair, dedykowany przyszłym właścicielom sklepów zoologicznych!

 

 

Aby obejrzeć relację z targów zoologicznych Pet Fair Łódź wystarczy że będziesz posiadał dostęp do internetu. Możesz ściągnąć na swój telefon przygotowaną przez Pet Biznes aplikację targową,  oglądać wydarzenie na naszej stronie i na kanele You Tube.

 Subskrybuj nasz kanał.  

1

ARCHIWA

2

TAGI