Sfinksy - Plebiscyt na najlepsze produkty dla kotów.
Odsłon: 3133

Sfinksy – Plebiscyt na najlepsze produkty dla kotów.

Sfinksy to pierwszy w Polsce plebiscyt na najlepsze produkty dla kotów! Przy ciągle rosnącej ofercie produktowej dla kotów, uczestnictwo w tej imprezie to doskonała okazja nie tylko na zaprezentowanie produktu ! Zapraszamy do obejrzenia transmisji z tego wydarzenia. 

 

Chcesz wiedzieć więcej ? Zachęcamy do subskrypcji naszego kanału. pet biznes

 

 

Ideą plebiscytu Sfinksy jest promowanie najlepszych produktów, usług, firm i inicjatyw społecznych dla kotów. Obserwujemy, że z roku na rok rośnie świadomość zarówno firm, jak i opiekunów kotów. Producenci wciąż udoskonalają swoją ofertę, a co za tym idzie, dbają, aby naszym zwierzakom żyło się lepiej, zdrowiej i bezpieczniej. Opiekunowie kotów z coraz większą dokładnością wybierają zarówno usługi, jaki i produkty do pielęgnacji, suplementy, karmy, akcesoria czy zabawki.

Pomysłodawcą i organizatorem plebiscytu Sfinksy jest wydawca magazynu Trzy Koty – nowoczesnego czasopisma, skierowanego szczególnie do osób świadomie kształtujących swoje życie, w którym kot, jako pełnoprawny członek rodziny, zajmuje wyjątkowe miejsce. Współpracując z doświadczonymi kocimi behawiorystami, weterynarzami, hodowcami i pasjonatami, opierając się na najnowszej, popartej naukowo wiedzy, dostarczamy rzetelnych, często zaskakujących informacji o wszelkich aspektach życia z tymi fascynującymi, niezależnymi istotami.

Oferta rynkowa stale się powiększa, coraz trudnej jest wybrać te produkty, które cechuje najwyższa jakość. Dlatego też wydawca magazynu Trzy Koty i ośmio-osobowa Kapituła plebiscytu ustaliła, że celem plebiscytu Sfinksy jest nagrodzenie tych produktów, które w znaczący sposób wyróżniają się̨ na rynku. Decydują walory przede wszystkim jakościowe i użytkowe, jak również, kształtujące trendy na rynku zoologicznym, poprzez swoją innowacyjność czy ekologiczność.

Zgłoszone produkty zostają poddane testom przez starannie wybranych i powołanych Ambasadorów – czołowych kocich blogerów i influencerów, dla których dzielenie się wiedzą o kocich zachowaniach i potrzebach, to pasja i codzienność. Dzięki temu każdy z nas może zapoznać się z niezależną opinią przed podjęciem decyzji o oddaniu głosu na dany produkt.

Zwycięzców plebiscytu w poszczególnych kategoriach wybiorą internauci – czytelnicy magazynu Trzy Koty, osoby żywo zainteresowane rozwojem rynku kocich akcesoriów, miłośnicy kotów.

1

ARCHIWA

2

TAGI