Plebiscyt na najlepsze produkty dla kotów!
Odsłon: 230

Plebiscyt na najlepsze produkty dla kotów!

Sfinksy to Pierwszy w Polsce plebiscyt na najlepsze produkty dla kotów! Przy ciągle rosnącej ofercie produktowej dla kotów, uczestnictwo w tej imprezie to doskonała okazja nie tylko na zaprezentowanie produktu !

 

Interesuje cię kocia dietetyka, behawioryzm a może najświeższe trendy na rynku zoologicznym? Bądź na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi sposobami dbania o swojego pupila. Poznaj wyjątkowe produkty i zagłosuj na ulubione firmy w plebiscycie Sfinksy – pierwszym w Polsce plebiscycie na najlepsze produkty dla kotów!

Ideą plebiscytu Sfinksy jest promowanie najlepszych produktów, usług, firm i inicjatyw społecznych dla kotów. Obserwujemy, że z roku na rok rośnie świadomość zarówno firm, jak i opiekunów kotów. Producenci wciąż udoskonalają swoją ofertę, a co za tym idzie, dbają aby naszym zwierzakom żyło się lepiej, zdrowiej i bezpieczniej. Opiekunowie kotów z coraz większą dokładnością wybierają zarówno usługi jaki i produkty do pielęgnacji, suplementy, karmy, akcesoria czy zabawki.

Pomysłodawcą o organizatorem plebiscytu Sfinksy jest wydawca magazynu Trzy Koty – nowoczesnego czasopisma, skierowanego szczególnie do osób świadomie kształtujących swoje życie, w którym kot, jako pełnoprawny członek rodziny, zajmuje wyjątkowe miejsce. Współpracując z doświadczonymi kocimi behawiorystami, weterynarzami, hodowcami i pasjonatami, opierając się na najnowszej, popartej naukowo wiedzy, dostarczamy rzetelnych, często zaskakujących informacji o wszelkich aspektach życia z tymi fascynującymi, niezależnymi istotami.

Oferta rynkowa stale się powiększa, coraz trudnej jest wybrać te produkty, które cechuje najwyższa jakość. Dlatego też wydawca magazynu Trzy Koty i ośmio-osobowa Kapituła plebiscytu ustaliła, że celem plebiscytu Sfinksy jest nagrodzenie tych produktów, które w znaczący sposób wyróżniają się̨ na rynku. Decydują walory przede wszystkim jakościowe i użytkowe, jak również, kształtujące trendy na rynku zoologicznym, poprzez swoją innowacyjność czy ekologiczność.

Zgłoszone produkty zostają poddane testom przez starannie wybranych i powołanych Ambasadorów – czołowych kocich blogerów i influencerów, dla których dzielenie się wiedzą o kocich zachowaniach i potrzebach, to pasja i codzienność. Dzięki temu każdy z nas może zapoznać się z niezależną opinią przed podjęciem decyzji o oddaniu głosu na dany produkt.

Zwycięzców plebiscytu w poszczególnych kategoriach wybiorą internauci – czytelnicy magazynu Trzy Koty, osoby żywo zainteresowane rozwojem rynku kocich akcesoriów, miłośnicy kotów.
Głosowanie odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.sfinksy.pl i trwa od 15 stycznia do 28 lutego 2019. Dodatkowo Kapituła konkursu przyznaje nagrody specjalne dla produktów i inicjatyw wyróżniających się na tle konkurencji.

1

ARCHIWA

2

TAGI