Targi zoologiczne Pet Fair Łódź 13-15 wrzesień 2019 - transmisja live!
Odsłon: 425

Targi zoologiczne Pet Fair Łódź 13-15 wrzesień 2019 – transmisja live!

Targi Pet Fair Łódź 2019 to targi zoologiczne dedykowane branży, choć nie zabraknie atrakcji dla miłośników zwierząt. Wystawcy przygotowali specjalne rabaty oraz promocje dla właścicieli sklepów zoologicznych. Wystawy, konkursy i szkolenia ! Oglądaj transmisję LIVE !

 

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej i obejrzeć transmisję z targów, zachęcamy do subskrypcji naszego kanału. pet expo

 

Targi zoologiczne Targi Pet Fair Łódź 2019 są dedykowane branży zoologicznej. Przez trzy dni od 13-15 września będzie można zapoznać się z ofertą wystawców, a na właścicieli sklepów zoologicznych czeka dużo atrakcji ! Wielkie rabatowanie to jedna z wielu propozycji, która powinna zachęcić do odwiedzenia tej imprezy. Wystawcy przygotowali wysokie rabaty i promocje na swoje produkty. To niebywała okazja do zatowarowania swoich sklepów na bardzo preferencyjnych warunkach.
Modelowy sklep to kolejna propozycja dla obecnych i przyszłych właścicieli sklepów zoologicznych. Pobierając aplikację na telefon będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać nowe meble do wyposażenia sklepu zoologicznego!

Modelowy sklep to także miejsce gdzie znajdzie się nasze studio telewizyjne a także będą eksponowane rozwiązania i produkty dedykowane zoologii. Energo – oszczędne oświetlenie  zapewniające komfort zakupów oraz  życia zwierząt i roślin. Meble zoologiczne do przechowywania produktów, zwierząt i roślin i wiele innych ciekawych rozwiązań dedykowanych branży.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia targów Targi Pet Fair Łódź 2019 lub oglądania transmisji na żywo ! Subskrybuj nasz kanał pet expo

 

 

1

ARCHIWA

2

TAGI