Przyjedź na PET FAIR i wygraj meble do sklepu zoologicznego
Odsłon: 2053

Przyjedź na PET FAIR i wygraj meble do sklepu zoologicznego

Jeszcze kilka lat temu imprezy targowe branży zoologicznej budziły spore zainteresowanie zarówno wystawców, jak i klientów biznesowych. Brak wymiernych korzyści sprawił, że z roku na rok liczba uczestników zaczęła spadać. W imprezach uczestniczyło coraz mniej wystawców, a dotychczasowa formuła targowa mocno się zdewaluowała.

 

Targi Pet Fair Łódź – czas na zmiany

Targi Pet Fair Łódź 2019, to nowa inicjatywa, która zrywa z dotychczasowym wizerunkiem targów. Proponowane rozwiązania ułatwią nawiązywanie kontaktów biznesowych, umożliwiając wystawcom dotarcie ze swoją ofertą do szerokiego grona właścicieli sklepów i hurtowni.

Strefa Małych Firm, Strefa Biznesu, to tylko niektóre z nowości jakie dla uczestników targów, Targi Pet Fair Łódź 2019 przygotowali organizatorzy imprezy. Dla wystawców i klientów branżowych, przygotowano szereg nowości, ułatwiających kontakt z bezpośrednim odbiorcą swoich usług i produktów. Również odwiedzający znajdą tam coś dla siebie. Wielkie Rabatowanie, podczas których będzie można zawierać korzystne transakcje handlowe oraz liczne aktywności kierowane do właścicieli sklepów i hurtowni powinny zachęcić i przekonać do osobistego odwiedzenia imprezy.

Zawsze na bieżąco, gdziekolwiek będziesz Pet Biznes to internetowa platforma edukacyjno – informacyjna dedykowana rynkowi zoologicznemu. Za jej pośrednictwem, zapoznasz dystrybutorów, właścicieli sklepów zoologicznych, salonów groomerskich oraz lekarzy weterynarii ze swoimi produktami.

Pet Biznes, jako partner targów, Targi Pet Fair Łódź 2019, zabezpiecza wydarzenie od strony intermedialnej. Niewątpliwą nowością będzie, przygotowana na tę okazję aplikacja targowa, którą będą mogli, bezpłatnie zainstalować na swoich smartfonach zarówno wystawcy  jak i odwiedzający imprezę właściciele sklepów i hurtowni zoologicznych.

Dedykowane rozwiązanie pozwoli na:
– łatwe odnalezienie i dotarcie do wszystkich wystawców
– zapoznanie się z trendami obowiązującymi w poszczególnych kategoriach
– umówienie spotkania z przedstawicielami firm
– uzupełnienie bazy danych o już działających, jak i nowych graczy rynku zoologicznego
– nawiązanie kontaktów z potencjalnymi kontrahentami
– przeprowadzenie rozmów z najważniejszymi przedstawicielami branży
– zbieranie punktów przez zainteresowanych konkursem na wyposażenie sklepu zoologicznego
– znalezienie korzystnych rabatów.

 

 

Na czas trwania imprezy zostanie uruchomione Telewizyjne Studio Targowe, które na bieżąco będzie informowało wystawców i odwiedzających o wszystkich wydarzeniach mających miejsce podczas trwania targów. Relacje filmowe, rozmowy z wystawcami, prezentacje produktów i nowości produktowych każdego dnia. Zajrzymy również do Strefy Małych Firm i Strefy Biznesu. Porozmawiamy z wystawcami o planach i kierunkach dalszego rozwoju. Na gorąco przedstawimy opinie odwiedzających na temat prezentowanych produktów jak i samej imprezy. Studio Targowe będzie dostępne również w aplikacji i na stronach partnerów Pet Fair.To możliwość stałego uczestnictwa w imprezie, nawet w te dni, w których osobisty udział nie będzie możliwy.

Odwiedź Studio Targowe

Do osobistego odwiedzenia Studia Targowego zachęcamy właścicieli sklepów. Scenografię studia będą tworzyły meble do sklepu zoologicznego, które będą jednocześnie nagrodą główną targów, Targi Pet Fair Łódź 2019 w konkursie dla właścicieli czy przyszłych właścicieli sklepów zoologicznych. Opakowania są wszędzie i wszystko jest opakowaniem. To stwierdzenie dotyczy również miejsc w których czujemy się dobrze i lubimy przebywać. Każdy sklep zoologiczny może być właśnie jednym z takich miejsc.
Ciekawa aranżacja, praktyczne i funkcjonalne wyposażenie oraz przyjemność robienia zakupów, stanowią formę opakowania dla każdego sklepu. To właśnie atrakcyjne i przyjazne otoczenie przyciąga naszą uwagę (podobnie jak w przypadku opakowań produktów) sprawiając, że takie miejsca są chętnie przez nas odwiedzane. W przypadku sklepów zoologicznych mogą stanowić istotny element zwiększający sprzedaż, pozwalając tym samym na intensyfikację dochodów. Funkcjonalność i modułowy charakter mebli, które można dowolnie konfigurować, sprawdzi się nawet w przypadku małych powierzchni.

Odwiedzając Studio Targowe zainteresowani będą mieli okazję do zapoznania się z możliwościami ekspozycyjnymi prezentowanych mebli. Ponadto, codziennie na kanapach Studia Targowego zasiądą specjaliści, którzy doradzą i podpowiedzą jak przyciągnąć klienta do sklepu, jak zwiększyć sprzedaż, czy też jak zmodernizować swój sklep by sprzedawał więcej.

Przyjedź i odbierz nagrodę główną targów Targi Pet Fair Łódź 2019. To może być właśnie twój sklep!

1

ARCHIWA

2

TAGI