Odsłon: 1232

Master Grooming Show 2018 – Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Strzyżeniu Psów

Jedyne oficjalne Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Strzyżeniu Psów organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Groomerów. To wielkie wydarzenie w branży groomerskiej, które odbędzie się w Warszawie 28 – 29 lipca 2018r. Podczas dwóch dni imprezy będzie można uczestniczyć w seminariach doszkalających oraz kupić produkty i zapoznać się z ofertą firm.

 


Master Grooming Show to już IX edycja tej imprezy organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Groomerów (PSG). Podczas dwóch dni konkursu będzie można obserwować zmagania groomerów z kraju i zagranicy. Polskie Stowarzyszenie Groomerów jest członkiem do Europejskiej Federacji Groomerskiej ( European Grooming Association).

Ważnym elementem  tej imprezy są także seminaria prowadzone przez wybitnych specjalistów w tej dziedzinie. Mistrzowskie pokazy w strzyżeniu psów w wykonaniu zaproszonych sędziów z zagranicy to niewątpliwie wyjątkowa okazja do zapoznania się ze światowymi trendami oraz możliwość podniesienia swoich kwalifikacji.

Program seminariów na Master Grooming Show

Sobota (28.07.2018)

  • 9.00-12.00. Corina Verschuren. Mistrzowski pokaz groomingu pudla standard w fryzurze continental. Podczas prezentacji prelegentka wyjaśni savoir-vire w ringu konkursowym – jak występować na konkursie groomerskim z klasą?
  • 14.30-17.00. Ilse Frank Kleton. Grooming wystawowy bichona. Jak prowadzić sierść kędzierzawą pomiędzy strzyżeniami, różnice w pielęgnacji juniora i seniora, pies wystawowy i wystawiany na kanapie. Marketing w komunikacji z klientem w salonie gromerskim.

Niedziela (29.07.2018)

  • 9.00-12.00. Rony de Munter. Pokaz groomingu wystawowego foksteriera szorstkowłosego. Jak zrozumieć foxa – grooming zaczyna się od kynologii, praca z psem użytkowym. Trymowanie – przygotowanie szaty do sesji groomingu, trymer kamień, palce – jaką technikę dobrać do wystawowego psa.
    Jak przygotować foksa do konkursu groomerksiego? Kryteria oceny okiem sędziego.
  • 14.00-17.00. Peter Ensell. Grooming konkursowy Kerry blue terrier. Przygotowanie szaty do strzyżenia, dobór kosmetyków i sprzętu do pielęgnacji szaty. Jakie nożyczki do modelowania specyficznej szaty kerry, maszynki i dobór ostrzy. Prezentacja psa do oceny podczas konkursu.

 

master grooming show mistrzostwa w strzyżeniu psów

 

Zorganizowanie i przeprowadzenie takiej imprezy to nie małe przedsięwzięcie logistyczne wymagające wielu dni przygotowań i sprzętu. Już od kilku lat w tym przedsięwzięciu czynny udział bierze firma Germapol, która zapewnia stoły groomerskie, wanny oraz cenne nagrody. Master Groomer Show z roku na rok gości coraz to większą liczbę zawodników startujących w  mistrzostwach groomerów oraz właścicieli zwierząt. To doskonała okazja na zaprezentowanie produktów dedykowanych nie tylko groomerom. Klienci odwiedzający salony psich fryzur należą do bardziej świadomej części właścicieli zwierząt. Przeznaczają znacznie większe środki na produkty droższe, lepsze czy ekologiczne co można było zaobserwować na zeszłorocznej edycji Master Groomer Show 2017.

Zapraszamy firmy do udziału w Międzynarodowych Mistrzostwach Groomerów.

PetBiznes.pl  oraz Polskie stowarzyszenie Groomerów przygotowało specjalną ofertę promocyjną dla firm, które zechcą uczestniczyć w tym wydarzeniu. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt: email : ewelina.chrzanowska@petbiznes.pl. Tel. +48 504 100 576

Informacje o imprezie : strona organizatora.

1

ARCHIWA

2

TAGI