Lincoln Ultra Premium – karmy, które wspierają sklepy zoologiczne.

Lincoln Ultra Premium – karmy, które wspierają sklepy zoologiczne.

Lincoln Ultra Premium obok innych karm dla psów to podstawowy produkt sprzedażowy znajdujący się w sklepach zoologicznych. To najczęściej sprzedawany produkt dla zwierząt. Rozmowa z prezesem firmy Lincoln Ultra Premium, Mariuszem Jaskułowskim.


Proszę krótko scharakteryzować co wyróżnia produkty Lincoln Ultra Premium Food ?

Na rynku zoologicznym karmy Lincoln dla psów to wciąż stosunkowo mało znana marka, pomimo że nasza obecność na rynku ma już swoją historię. Duże doświadczenie, dobór wyselekcjonowanych, najwyższej jakości składników niezbędnych do ich produkcji, pozwala zaspokoić najwybredniejszą i coraz bardziej wymagającą psią klientelę. Karma dla psa Lincoln Ultra Premium Food to produkty o wysokiej zawartości białka, niezawierające ziaren zbóż. Nasze produkty dedykowane są psom wszystkich ras, w różnym wieku, o różnym zapotrzebowaniu energetycznym.

W jaki sposób prowadzicie dystrybucję produktów Lincoln ?

Nasze karmy trafiają do hurtowni na terenie Polski za pośrednictwem kilku dystrybutorów. Stamtąd trafiają już bezpośrednio do sklepów zoologicznych. Prowadzimy także sprzedaż naszych produktów bezpośrednio do sklepów, które, w naszej strategii, są ważnym kanałem nie tylko dystrybucji ale, przede wszystkim, miejscem, za pośrednictwem których budujemy świadomość naszych produktów wśród klientów sklepów. Uważamy, że karmy dla psów Lincoln powinny być sprzedawane bezpośrednio przez sklepy zoologiczne, dla których to przygotowaliśmy niezwykle korzystne warunki współpracy.

lincoln ultra premium karma dla psa alergika

Na co mogą liczyć zatem sklepy zoologiczne ?

W relacjach między nami, a sklepami stawiamy na dobre i ugruntowane relacje. Zdajemy sobie sprawę z dużej konkurencji oraz różnych ograniczeń, które mogą mieć właściciele sklepów zoologicznych. Wprowadzając jasną i prostą politykę cenową tworzymy odpowiednią przestrzeń finansową i marketingową, tak, by nasze produkty przynosiły nie tylko odpowiedni dochód, ale również większe zainteresowanie klientów dobrą karmą dla psów marki Lincoln.

Czy Lincoln Ultra Premium Food to tylko karma dla psa ?

Niebawem nasze port folio uzupełnią nowe produkty, wśród których znajdzie się karma dla kota. Prace nad opracowaniem składów trwają już od dłuższego czasu. Zależy nam by karma dla kota była równie dobrze przyjęta jak karma dla psa. Koty różnią się znacznie od psów – mam tu na myśli ich wysublimowane upodobania żywieniowe.
Niejeden właściciel kota może powiedzieć coś na ten temat. Na pewno chcemy by karmy dla kota spełniały oczekiwania również tych najbardziej wymagających klientów, jak również i właścicieli.

Czy jeszcze jakieś nowości w marce Licoln Ultra Premium ?

W tym roku czeka na dużo zmian, nowych wyzwań i ciekawych inicjatyw. Już w kwietniu zmieniamy kształt i format obecnej strony internetowej. Zmiany umożliwią nam zwiększenie aktywności marketingowej marki. Stawiamy na działania z wykorzystaniem internetu, który w dzisiejszych czasach stanowi niezwykle skuteczne narzędzie umożliwiające dodarcie do bezpośredniego klienta. Nie zapominamy oczywiście, o aktywnym wsparciu sprzedaży w sklepach zoologicznych. Chcemy pokazać nową jakość kontaktach z dystrybutorami marki Lincoln. Jesteśmy przekonani, iż dobre karmy dla psa i kota, spod znaku Lincoln będą hitem sprzedażowym tego roku.


Zapraszamy do współpracy sklepy zoologiczne i hurtownie.

lincoln ultra premium

 

POLECANE DLA CIEBIE