Odsłon: 6155

Konferencja weterynaryjna Egzotyka w Gabinecie Praktyka 2017 za nami !

W konferencji weterynaryjnej Egzotyka w Gabinecie Praktyka wzięło udział ponad dwustu dwudziestu uczestników, wygłoszono czternaście wykładów i zaprezentowano jedenaście posterów.

W dniach 18-19 październik br. w Warszawie, odbyła się Konferencja Weterynaryjna, nad którą patronat objęła Warszawska Izba Lekarsko-Weterynaryjna. To już druga, z cyklu Egzotyka w Gabinecie Praktyka, organizowana przez Pet Biznes oraz lecznicę weterynaryjną „OAZA”. Uczestników konferencji, z ramienia Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej powitał dr Maciej Klockiewicz. W czternastu wykładach tematycznych wzięło udział 220 uczestników, podczas których krajowi  i zagraniczni wykładowcy omówili szereg interesujących przypadków medycznych.  Dwa dni intensywnych wykładów wcale nie muszą być nudne. To, że wiedza merytoryczna może być z powodzeniem przeplatana szeregiem ciekawych i wesołych anegdot, udowodnili zaproszeni wykładowcy. Nierzadko ciszę podczas wykładów przerywał autentyczny  i spontaniczny śmiech słuchaczy tworząc tym samym niepowtarzalną atmosferę miejsca.

Nowością drugiej konferencji Egzotyka w Gabinecie Praktyka była sesja posterowa,  podczas której uczestnicy mogli dokonać osobistej prezentacji przypadków medycznych z własnej praktyki leczniczej. Oprócz możliwości podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych, wszyscy obecni mogli zapoznać się z najnowszą ofertą partnerów konferencji. Przedstawiciele firm:  Laboklin, Medikon, Argenta, Selecta HTC oraz księgarni libermed.pl. zaprezentowali produkty ułatwiające pracę lekarzy oraz poprawiające efektywność diagnozowania i leczenia.
Druga Konferencja Weterynaryjna, Praktyka w Gabinecie Praktyka za nami. W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować wszystkim za tak liczne przybycie i już teraz zaprosić  na kolejną.
1

ARCHIWA

2

TAGI