Hipoalergiczna karma dla kotów – Lincoln Ultrapremium

Hipoalergiczna karma dla kotów – Lincoln Ultrapremium

Hipoalergiczna karma dla kotów – kaczka z warzywami i owocami. Wyprodukowana przez Lincoln Ultrapremium, producenta znanego na rynku z karm dla psów.

Jest to specjalnie przygotowana formuła karmy dla kotów dorosłych, w przedziale wiekowym od pierwszego do dziesiątego roku życia, zbilansowana i dostosowana do potrzeb żywieniowych kotów w okresie ich dorosłego życia. Źródło białka, którym jest mięso kaczki ułatwia trawienie oraz nie obciąża przewodu pokarmowego. Proces świeżo przygotowanego mięsa, polegający na jego parowaniu, zachowuje w mięsie wartości odżywcze w postaci nienasyconych kwasów tłuszczowych, potasu, żelaza, fosforu i magnezu. Tak przygotowane mięso ma wpływ na jakość i smakowitość karmy. Dodatek warzyw, takich jak cykoria, wspomaga proces trawienia i utrzymuje odpowiednią florę bakteryjną. Marchew to źródło beta-karotenu, który może wspomagać funkcjonowanie układu immunologicznego kota. Karmy zawierają najlepsze, naturalne składniki. Hipoalergiczny pokarm bez dodatku pszenicy, wołowiny, wieprzowiny. Produkt nie zawiera GMO, chemicznych i syntetycznych konserwantów ani barwników. Karma wyprodukowana w niskich temperaturach, aby zminimalizować degradację białka, minerałów i witamin.

Skład produktu

Kaczka 41% (w tym dehydratyzowana, tłuszcz, świeżo przygotowana na parze) biały ryż, brązowy ryż, kukurydziana mączka glutenowa, białko ziemniaczane, hydrolizat drobiowy, pomidor, witaminy i minerały, olej z łososia, cykoria, suplement omega-3, marchew, żurawina, wyciąg z juki schidigera 200 mg/kg.

Marketing

Firma LINCOLN PETFOOD czynnie uczestniczy w targach oraz wystawach stale powiększając grono osób kupujących i rozpoznających produkty LINCOLN UltraPremium. Prowadzone w internecie działania marketingowe mają na celu wsparcie produktu w sprzedaży detalicznej. Firma oferuje dedykowany program marketingowy dla sklepów zoologicznych. Firma LINCOLN PETFOOD  zapewnia ciągłe wsparcie marketingowe już istniejącym dystrybutorom.

Dystrybucja

Firma nie prowadzi bezpośredniej sprzedaży detalicznej swoich produktów, która jest realizowana przez stacjonarne sklepy zoologiczne, internetowe sklepy zoologiczne i lokalnych dystrybutorów. Lincoln UltraPremium to także dystrybucja produktów kierowana do hodowców. Jasne i proste warunki handlowe zapewniają dystrybutorom tej marki wysoki poziomu sprzedaży.
Do obsługi i wsparcia dystrybucji firma kieruje do współpracy grupę handlowców.

POLECANE DLA CIEBIE