Essential foods - karmy bezmączkowe ultra premium
Odsłon: 10545

Essential foods – karmy bezmączkowe ultra premium

Zdrowie oraz komfort życia zwierząt domowych to priorytet. Karmy Essential Foods to doskonałe uzupełnienie oferty lecznicy weterynaryjnej.

Ultra Premium na rynku karm holistycznych ESSENTIAL FOODS .
Essential Foods nie ma w swoim składzie produktów zbożowych takich jak pszenica, kukurydza czy ryż, na rzecz zwiększonej ilości mięsa ( minimum 60 %).Karma ta jest całkowicie pozbawiona glutenu, a źródło węglowodanów zostało zastąpione zdrowymi, lekkostrawnymi oraz nie alergizującymi warzywami, owocami i ziołami.
Essential Foods, to najwyższa jakość. To naturalne składniki oraz brak sztucznych dodatków chemicznych. Proces obróbki termicznej karmy odbywa się w niskiej temperaturze ( 88-90 st. C ). Wszystko po to, aby karma zachowała jak najwięcej substancji odżywczych. Cechuje ją również wysoka zawartością białka zwierzęcego, które dla mięsożerców stanowi główny materiał
budulcowy i energetyczny. Receptura karmy to rewolucja w żywieniu psów. Zastosowana metoda BOF (Behavioural Optimizing Foods ) pozwala uwolnić cały potencjał psa, równoważąc odpowiednią dietą jego zachowanie.
Po spożyciu karmy, która jest bardzo sycąca, pies jest dużo spokojniejszy i z większą łatwością poddaje się szkoleniu. Essential foods przeznaczony jest dla szczeniaków i psów wszystkich ras oraz psów z problemami skórnymi, tendencją do nadwagi, suk sterylizowanych, psów po kastracji i z nietolerancją glutenu.
Karma w swoim składzie zawiera ryby – naturalne źródło kwasów omega 3 i omega 6.Białko zwierzęce ze świeżego mięsa drobiowego, jagnięciny i dziczyzny, a dokładniej z mięśni poprzecznie prążkowanych, czyli najwyższej jakości, stanowi 35% całej receptury.
Pozostała część ( 30-35 %) to mięso suszone z kurczaka, kaczki, łososia, pstrąga, jelenia i jagnięciny. Nie zawiera mączek pochodzenia zwierzęcego powszechnie stosowanych przez wielu producentów. Przy produkcji karmy nie używa się odpadów z przewodów pokarmowych, w których mogą znajdować się antybiotyki mogące uczulać zarówno psa jak i kota. Essential Foods charakteryzuje się również bogatym składem warzywno – owocowym. 30 % całej receptury stanowią słodkie ziemniaki, żurawina, jagody palmy brazylijskiej, borówki morwy, jabłka, pomidory, pomarańcze, gruszki, marchew, szpinak, kalafior oraz algi.
Rodzaje karmy Essential foods:
The BEGINNING – szczeniaki ras małych do 12 miesiąca życia i o masie ciała nie przekraczającej w życiu dorosłym 15 kg, skład: kurczak, kaczka, łosoś, pstrąg.
The BEGINNING LARGE BREED – szczeniaki ras dużych do 18 miesiąca życia i o masie ciała przekraczającej w życiu dorosłym 15 kg, skład: kurczak, kaczka, łosoś, pstrąg.
SUPERIOR LIVING – psy dorosłe wszystkich ras o normalnej aktywności.
NAUTICAL LIVING – psy dorosłe wszystkich ras o wysublimowanym smaku, dla psów z problemami skórnymi i matową sierścią, alergiami, skład : łosoś, pstrąg, śledzie, ryby sezonowe.
STAMINA – psy dorosłe w wyjątkowych sytuacjach życiowych ( suki karmiące ), psy o wysokiej aktywności oraz z niedowagą ( karma wysokoenergetyczna, 70% mięsa a tylko 2% tłuszczu ), skład : kurczak, kaczka, łosoś, pstrąg.
CONTOUR – psy dorosłe z tendencją do nadwagi, suki wysterylizowane, psy po kastracji, skład : kurczak, kaczka, łosoś, pstrąg.
ESTATE LIVING – psy dorosłe wszystkich ras o normalnej aktywności, skład: jagnięcina, dziczyzna, kurczak.
OLDER – psy starsze wszystkich ras, skład : kurczak, kaczka, łosoś, pstrąg.
THE JAGUAR – uniwersalna karma dla kotów i kociąt, sterylizowanych i niesterylizowanych, z dużą zawartością mięsa do 80%, skład : kurczak, kaczka, łosoś, pstrąg.

1

ARCHIWA

2

TAGI