Odsłon: 13018

Egzotyka w Gabinecie Praktyka 2016 – konferencja za nami !

Już za nami konferencja weterynaryjna organizowana przez Pet Biznes. Zapraszamy do wzięcia udziału w przyszłorocznej konferencji. Zachęcamy do polubienia na naszego profilu na FB, gdzie będziemy na bieżąco informować o wszystkich wydarzeniach dotyczących konferencji Egzotyka w gabinecie Praktyka 2017.

Konferencja Egzotyka w Gabinecie Praktyka już za nami. W konferencji wzięło udział 170 lekarzy i studentów weterynarii oraz kilka firm. Patronat nad wydarzeniem objęła Warszawska Izba Lekarsko – Weterynaryjna. Sukces konferencji to przede wszystkim wykładowcy : Dr Vittorio Capello, Dr Frank Mutschmann, Dr Tomasz Piasecki, Lek. wet. Aleksandra Maluta, Lek. wet. Piotr Korzeniowski, Lek. wet. Elwira Buczek, Lek. wet. Anna Rzepka, Lek. wet. Kacper Stanicki, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniami. Liczne rozmowy a także sugestie dały nam wiele ciekawych  wskazówek dotyczących organizacji przyszłorocznej konferencji.
Już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w przyszłorocznej konferencji. Zachęcamy do polubienia na naszego profilu na FB, gdzie będziemy na bieżąco informować o wszystkich wydarzeniach dotyczących konferencji.


Na konferencji pojawiły się także firmy oferujące produkty i usługi dedykowane lekarzom weterynarii. Firma Medikon z cyfrowym RTG , Laboklin laboratorium diagnostyczne stworzone z myślą o lekarzach weterynarii, Hagen to znany producent między innymi produktów z przeznaczonych dla terrarystki oraz Animalbox.pl , który zaprezentował platformę wspierającą sprzedaż produktów zoologicznych
w lecznicach weterynaryjnych. Zapraszamy firmy oferujące sprzęt i usługi do udziału w przyszłorocznej Konferencji Egotyka w Gabinecie Praktyka w 2017 roku. Zachęcamy do zapoznana się z pakietami promocyjnymi.
Zapraszamy !

 

Egzotyka w Gabinecie Praktyka – Konferencja Weterynaryjna 2017

Egzotyka w Gabinecie Praktyka 2016

1

ARCHIWA

2

TAGI