Drontal ® i Dronspot® - Vetoquinol przejął znane produkty przeciwpasożytnicze!
Odsłon: 3185

Drontal ® i Dronspot® – Vetoquinol przejął znane produkty przeciwpasożytnicze!

Vetoquinol to firma rodzinna, której historia sięga 1933 r. Koncern już od wielu pokoleń dba o zdrowie i dobre samopoczucie zwierząt. Innowacyjność i dynamiczny rozwój sprawił, że zespół Vetoquinol liczy już sobie ponad 2500 osób. Firma jest obecna i odnosi sukcesy na pięciu kontynentach.

 

Zakup produktów Drontal®, Dronspot®, stanowi istotę strategii przyjętej przez Vetoquinol. Dzięki włączeniu marek Drontal®, Dronspot®,  do cieszącego się dużym powodzeniem portfolio produktów Grupy Vetoquinol. Firma wzmacnia swoją obecność w tak ważnym obszarze produktów terapeutycznych.

Jak mówi Dyrektor Zarządzający, a zarazem właściciel firmy Vetoquinol Pan Matthieu Frechin – jestem dumny mogąc ogłosić przejęcie produktów Drontal® i Dronspot® na terenie Europejskiej Strefy Ekonomicznej oraz Wielkiej Brytanii. Segment przeciwpasożytniczy jest kluczowym segmentem terapeutycznym dla naszej firmy. Właśnie dlatego mamy całkowitą pewność, że jesteśmy w stanie dostarczać wymienione produkty w sposób niezawodny, kontynuując ich sukces na rynku.

Od teraz Drontal®, Dronspot®  należą do nas!

„Produkty Drontal®, Dronspot®,  zyskały już zaufanie Klientów i wierzymy, że to uznanie będzie kontynuowane. Do zapamiętania jest tylko jedna zmiana – nowym właścicielem Drontal®, Dronspot®,  jest Vetoquinol” – jednogłośnie zapewnia zespół Vetoquinol.

Więcej informacji na stronie https://vet-news.vetoquinol.pl/

 

1

ARCHIWA

2

TAGI