Churu - Japońskie Kremowe Przysmaki dla psa - dostępne w pięciu pysznych smakach!
Odsłon: 911

Churu – Japońskie Kremowe Przysmaki dla psa – dostępne w pięciu pysznych smakach!

Churu® [Czuru] to smaczne i zdrowe, kremowe przekąski w tubce dla psów. Przygotowywane z wyselekcjonowanych składników takich jak świrze ryby z dalekomorskich połowów oraz drób z wolnego wybiegu. Wszystko o Churu®. Przysmaki nie zawierają zbóż, konserwantów  i sztucznych barwników.

 

Przysmaki zostały wyprodukowane ze składników nadających się do spożycia także przez ludzi – jakość „human grade” – . Wysoka wilgotność przysmaków pomaga w utrzymaniu właściwego nawodnienia psa. Przekąski Churu® są nie tylko smaczne i zdrowe, ale również niskokaloryczne tylko 9 kcal. Idealnie sprawdzą się przy podawaniu tabletek. Są doskonałą nagrodą podczas szkolenia. Churu mogą być stosowane również jako dodatek do mokrych i suchych karm. Dostępne są w pięciu wariantach smakowych: kurczak, kurczak z tuńczykiem, kurczak z łososiem, kurczak z warzywami, kurczak z serem. Możesz bez obaw rozpieszczać swojego psa przekąskami dbając jednocześnie o jego zdrowie. Dzięki swej kremowej konsystencji i wybornemu smakowi są uwielbiane przez psy na całym świecie.

Dostępne w 5 pysznych smakach!

Kurczak – CHURU, przysmak dla psa
Tuńczyk i kurczak – CHURU, przysmak dla psa
Łosoś i kurczak CHURU, przysmak dla psa
Ser i kurczak CHURU, przysmak dla psa
Warzywa i kurczak CHURU, przysmak dla psa kurczak i warzywa

Opakowania mają specjalne właściwości przeciwutleniające dla ochrony zdrowia Twojego pupila!

Kremowe przysmaki Churu to doskonała przekąska dla psa.
– Wykonane ze 100% naturalnego mięsa kurczaka z wolnego wybiegu
– Bez zbóż, konserwantów i sztucznych barwników
– Kremowa konsystencja i smak uwielbiany przez psy
– Niska kaloryczność
– Idealny do podawania tabletek
– Doskonała nagroda szkoleniowa
– Wysoka wilgotność pomaga w utrzymaniu właściwego nawodnienia organizmu
– Przysmaki mogą być stosowane jako dodatek do mokrych lub suchych karm

Wyjątkowo wilgotne zapewniają Twojemu psu odpowiednie nawodnienie!
Otwórz tubkę i lekko ją ściśnij. Podaj swojemu psu ten bez zbożowy, pozbawiony konserwantów i sztucznych barwników smakołyk! Możesz podać go również bezpośrednio do miski lub użyć jako smacznego dodatku na mokre lub suche jedzenie.

Inaba to rodzinna firma, wywodząca się z Japonii, która istnieje od ponad 200 lat. Produkuje przysmaki i jedzenie dla psów i kotów. Oferuje niskokaloryczne produkty bez zbóż, bez konserwantów i sztucznych barwników. Mięso zawarte w naszych produktach zawsze pochodzi od kurczaków z wolnego wybiegu oraz ryb dalekomorskich odławianych w sposób zrównoważony i certyfikowany, bezpieczny dla delfinów.

czuru przysmaki inaba

1

ARCHIWA

2

TAGI