Bezglutenowa karma dla psa – kaczka i ziemniak

Bezglutenowa karma dla psa – kaczka i ziemniak

Bezglutenowa karma dla psa – kaczka i ziemniak to jeden z wielu produktów firmy Licoln PetFood , który stawia nie tylko na jakość, ale przede wszystkim na smakowitość i prozdrowotny skład.

Bezglutenowa karma dla psa to bezzbożowy produkt dla alergików i psich podniebień. W skład karmy wchodzi doskonale przyswajalne białko oraz lekkostrawne suszone ziemniaki i jabłka. Skład karmy działa na wzrost poziomu energii psa i nie wywołuje alergii . Bezglutenowa karma dla psa DOG ADULT DUCK & POTATO jest  wzbogacona w prozdrowotne prebiotyki oraz zioła, podnoszące jakość życia psów. Karma jest dedykowana wszystkim rasom psów, bez względu na ich wielkość.

Skład produktu

Kaczka 23,5% (rehydratyzowana), ziemniaki 15%, skrobia ziemniaczana, drób 20,5% (rehydratyzowany), tłuszcz zwierzęcy (drobiowy), groszek, hydrolizowane białko zwierzęce, wysłodki buraczane, suszona cykoria (naturalne źródło FOS i inuliny), suszone jabłka, witaminy i minerały, mączka chleba świętojańskiego, celuloza, suszony antarktyczny kryl (naturalne źródło EPA I DHA), glukozamina, chondroityna, MSM (metylosulfonylometan), Rosmarinus sp., Vitis sp., Curcuma sp., Citrus sp. i Syzygium sp

Marketing

Firma LINCOLN PETFOOD czynnie uczestniczy w targach oraz wystawach, stale powiększając grono osób kupujących i rozpoznających produkty LINCOLN UltraPremium. Prowadzone w internecie działania marketingowe mają na celu wsparcie produktu w sprzedaży detalicznej. Firma oferuje dedykowany program marketingowy dla sklepów zoologicznych. Firma LINCOLN PETFOOD  zapewnia ciągłe wsparcie marketingowe już istniejącym dystrybutorom.

Dystrybucja

Firma nie prowadzi bezpośredniej sprzedaży detalicznej swoich produktów, która jest realizowana przez stacjonarne sklepy zoologiczne, internetowe sklepy zoologiczne i lokalnych dystrybutorów. Lincoln UltraPremium to także dystrybucja produktów kierowana do hodowców. Jasne i proste warunki handlowe zapewniają dystrybutorom tej marki wysoki poziomu sprzedaży.
Do obsługi i wsparcia dystrybucji firma kieruje do współpracy grupę handlowców.

https://animalbox.pl/lincoln-pet-food

POLECANE DLA CIEBIE