Animals Days Nadarzyn 2018 - Dzień Dla Biznesu.
Odsłon: 8252

Animals Days Nadarzyn 2018 – Dzień Dla Biznesu.

Animals Days Nadarzyn 2018 to połączenie targów biznesowych z wystawami i atrakcjami dla właścicieli zwierząt. Trzy dni targowe obfitowały nie tylko w atrakcje, ale zaowocowały także sporą liczbą rozmów biznesowych. Targi to okazja do zaprezentowania nowych marek i produktów oraz nawiązywania kontaktów biznesowych.

Animals Days Nadarzyn 2018 pod Warszawą to niewątpliwie, na obecną chwilę, największa impreza zoologiczna w naszym kraju. Targi to trzy dni wypełnione atrakcjami, wystawami, prezentacjami i pokazami dedykowanymi miłośnikom zwierząt a także firmom z zoo branży. Piątek to dzień dedykowany rynkowi zoologicznemu. Organizatorzy Animals Days Nadarzyn 2018 wydzielili specjalną strefę dla firm, którą to mogły odwiedzać osoby wyłącznie związane z pet biznesem. Właściciele sklepów zoologicznych mieli możliwość zapoznania się z ofertą produktową 200 firm, zajmujących się produkcją i dystrybucją artykułów dla zwierząt. Wśród wystawców można było spotkać największych graczy zoo biznesu ale także młode i nieduże firmy ze swoimi ciekawymi i atrakcyjnymi produktami. Spora liczba nowych firm i produktów wskazuje, iż branża zoologiczna ciągle się rozwija, a zoologia staje coraz pewniej na nogi.

Podczas tegorocznych targów Animals Days Nadarzyn 2018 odbyła się impreza akwarystyczna Akademia Magazynu Akwarium przygotowana przez dr Pawła Czapczyka, redaktora naczelnego Magazynu Akwarium. Impreza obfitująca w wiele ciekawych zbiorników słodkowodnych i morskich. Akademia Magazynu Akwarium to, przede wszystkim, wykłady poświęcone akwarystyce i terrarystyce. Impreza ta nie mogłaby się odbyć bez zaangażowania stowarzyszeń, klubów i firm. To dzięki zaangażowaniu ludzi zrzeszających się w klubach, ich pasji do akwarystyki możemy niemal na każdych targach zoologicznych podziwiać wodny świat.
W strefie Akademii Magazynu Akwarium można było spotkać firmy z branży zoologicznej, miedzy innymi firmy produkujące rośliny akwariowe : Plantis i Laboratorium 313 . Naszą uwagę przyciągnęła propozycja firmy Oase, która pokazała filtry akwarystyczne oraz dekoracyjne, samoobsługowe zbiorniki do hodowli roślin. To ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy interesują się roślinami, a przy okazji chcą mieć ciekawy element wystroju wnętrza. Życzymy Panu dr Pawłowi Czapczykowi dalszych sukcesów w projekcie Akademia Magazynu Akwarium. Będziemy przyglądać się dalszej ewolucji tego projektu i mocno kibicować.

 

1

ARCHIWA

2

TAGI