Pokarm dla dyskowców zwiększający intensywność koloru

Odsłony: 1382

Zdrowie i dobra kondycja oraz intensywność koloru u dyskowców to przede wszystkim odpowiednie żywienie. Pokarm dla dyskowców DiscusFood Beef Heart Granulat zapewnia w bardzo szybkim czasie uzyskanie u dyskowców intensywnego czerwonego i niebieskiego koloru.

Zalety sprzedażowe i użytkowe produktu

Pokarm ten jest dedykowany dla hodowlanych dyskowców. Miękka struktura granulek umożliwia ich zgniecenie i podanie osobnikom młodocianym. Dzięki delikatnej fakturze pokarm dla dyskowców jest chętnie pobierany już przy pierwszym podaniu. Dyskowce doskonale go akceptują. DiscusFood Beef Heart Granulat zawiera około 12% dodatku serca wołowego. Dzięki odpowiedniemu procesowi produkcji jest ono lepiej trawione i przyswajane przez ryby niż w postaci surowej lub mrożonej. Serce wołowe używane w DiscusFood Beef Heart Granulat jest najwyższej jakości. Dodatkowo jest specjalnie selekcjonowane i w pokarmie nie używa się ani tłuszczu ani tkanki łącznej. Duża zawartość białka gwarantuje szybki wzrost, a odpowiednia zawartość substancji balastowych gwarantuje szybkie trawienie pokarmu i brak zaparć. Duża zawartość dodatków witaminowych oraz mikroelementów powoduje, że DiscusFood Beef Heart Granulat świetnie nadaje się do poprawienia ogólnej kondycji zdrowotnej oraz odporności ryb. Wysoka zawartość astaksantyny (280mg/80g) zapewnia w krótkim czasie mocne nasycenie czerwonego i niebieskiego ubarwienia paletek. DiscusFood Beef Heart Granulat dostępny jest w dwóch wielkościach- M i XL. Pokarm nie wymaga uprzedniego namaczania, granulki nie zwiększają swojej objętości pod wpływem wody. Nie brudzi wody ani nie tworzy zawiesiny unoszącej się w toni. Ważny argument sprzedażowy to fakt iż pokarm wystarcza na znacznie dłużej niż standardowy pokarm o tej samej objętości.

Dane produktu

Numer artykułu:  20068,20682
Produkt dla: Ryby akwariowe, dyskowce.
Pojemność: 175 ml/80 gram
Opakowanie zbiorcze: brak

Marketing

Firma Discus Food uczestniczy w targach oraz  imprezach związanych z akwarystyką oraz prowadzi działania w internecie mające na celu wsparcie produktu w sprzedaży detalicznej. Firma oferuje specjalny program marketingowy skierowany do właścicieli sklepów zoologicznych. Dystrybutor marki DiscusFood  w Polsce zapewnia wsparcie szkoleniowe i reklamowe nowym i już istniejącym dystrybutorom. DiscusFood nie prowadzi sprzedaży detalicznej. Sprzedaż detaliczna prowadzona jest wyłącznie prze przedstawicieli firmy na terenie całego kraju.

pokarm dla dyskowców discusfood

Facebook

Subscribe to our newsletter

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail