Pet Biznes Tv

Odsłony: 2714

szkolenia online
Telewizja internetowa Pet Biznes Tv to nowa forma komunikacji branżowej. Dzięki temu medium pragniemy wspierać i kształtować rynek zoologiczny.

szkolenia produktoweZapraszamy do współpracy producentów i dystrybutorów oraz firmy świadczące usługi dla zoobiznesu.

Cykl szkoleń produktowych to najlepsza forma do przedstawienia swojej oferty oraz zapoznania całej branży z produktem. Dzięki Pet Biznes TV dotrzesz do grona tysięcy osób działających w obrębie branży zoologicznej: producentów, właścicieli sklepów, hurtowni i lecznic weterynaryjnych. Pet Biznes TV to kanał edukacyjny dla pracowników sklepów zoologicznych, lekarzy weterynarii oraz osób zawodowo działających w branży.

Szkolenia produktowe.

Szkolenia produktowe online to najszybsze i najlepsze narzędzie do edukacji w obrębie rynku zoologicznego. W krótkim czasie zapoznasz sprzedawców, lekarzy weterynarii ze swoim produktem. Przekazane informacje pozwolą skutecznie eksponować
i sprzedawać produkt w sklepie jak i lecznicy weterynaryjnej.
Jeżeli jesteś zainteresowany nagraniem szkolenia i jego emisją, skontaktuj się z nami.

Szkolenia są dostępne przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu wyłącznie dla osób i firm z branży zoologicznej. Jeżeli jesteś zainteresowany przeprowadzeniem szkolenia…

Organizujesz ciekawe wydarzenie powiązane z branżą zoologiczną, zaproś naszą ekipę. Zarejestrujemy je lub udostępnimy na żywo zwiększając zasięg wydarzenia. Transmisja emitowana na urządzenia mobilne, komputery stacjonarne, przenośne  oraz na kanale edukacyjnym Pet Biznes TV.

Transmisje wideo na żywo z wydarzeń
Zgłoś propozycję .

Facebook

Subscribe to our newsletter

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail